Ubytujte se v hostelu U Arény

Těžko byste v Ostravě hledali ho(s)tel s vřelejším a ochotnějším personálem. Jsme přesvědčení, že komunikace s klienty je nejlepší cestou k oboustranné spokojenosti. Máte speciální přání nebo požadavky? Nestyďte se, vezměte telefon a ozvěte se nám. Naše Barbara se o všechno postará.

Check-in po domluvě možný i v noci

Může se stát, že se do Ostravy dostanete pozdě v noci, nebo časně zrána. Snažíme se svým klientům vycházet vstříc i v takových situacích. Proto je možné se domluvit na nástupu mimo standardní check-in hodiny (15:00 – 22:00).

Zavolejte nám na +420 601 307 009

Služba transfer: přijedeme pro vás

Ať už přicestujete na letiště v Mošnově, nádraží Svinov nebo jinam, nemusíte si lámat hlavu jak se k nám do hostelu dostanete. Přivezeme vás až k našim dveřím. Případně vás na konci pobytu odvezeme, kam budete potřebovat.

Snídaně jak od maminky

Připravíme vám chutnou snídani plnou energie na celý den. Vajíčka, jogurt s ovocem, šunka, bezlepkové párky,… Za poplatek (od 100 Kč) vám přichystáme, co pro své ideální ráno potřebujete. O hladu nezůstanou ani lidé s dietetickým omezením. Slovo “nemožné” ve slovníku paní Barbary nenajdete.

Snídaně jak od maminky

Připravíme vám chutnou snídani plnou energie na celý den. Vajíčka, jogurt s ovocem, šunka, bezlepkové párky,… Za poplatek (od 90 Kč) vám přichystáme, co pro své ideální ráno potřebujete. O hladu nezůstanou ani lidé s dietetickým omezením. Slovo “nemožné” ve slovníku paní Barbary nenajdete.

V Aréně i v centru Ostravy
jste za chvíli

Nás hostel je v klidné části Ostravy-Vítkovicích, odkud jste autem za pouhých 12 minut v centru Ostravy (Masarykovo náměstí) a o dvě minuty rychleji na vlakovém nádraží Svinov. Na letiště v Mošnově se dostanete za krásných 24 minut.

Pár kroků to budete mít i na výborný oběd,

obchodní meeting nebo slavnostní večeři.

Ubytovací a storno podmínky

Ubytovací a reklamační řád

  • Ceny za ubytování jsou smluvní, mohou se lišit v závislosti na obsazenosti hotelů nebo sportovních a kulturních akcích v okolí.
  • Veškeré ceny uvádíme včetně DPH.
  • Poplatek Statutárnímu městu Ostrava činí 21 Kč/osoba/noc.
  • Platbu za ubytování můžete provést nejpozději v den vašeho příjezdu v hotovosti nebo převodem na účet.
  • Svou rezervaci můžete bez poplatku zrušit nejpozději 14 dní před svým příjezdem. Pokud rezervaci zrušíte 14 – 7 dní před příjezdem, vrátíme vám 50 % z platby. Při pozdějším zrušení vám účtujeme plnou cenu.
  • Během kulturních, sportovních či hudebních akcí (např. Colours of Ostrava, Beats for Love, ap.) jsou ceny smluvní a může být vyžadována kauce.